SEO HİZMETLERİ

Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır ve Türkçe karşılığı ise; Arama Motoru Optimizasyonudur. Google, yandex, bing gibi arama motorlarının web sitemizi daha kolay bulabilmesi, içeriğindeki metin ve görsellerin ne olduğunu bilmesi, dolayısıyla da arama sonuçları sayfasında yukarı sıralarda çıkması için yapılan çalışmaya SEO denir. SEO çalışmaları birçok farklı kategoride yapılabilmektedir.

Site içi seo, Site dışı seo (backlink), Sosyal medya etiketlemeleri ve tanıtım yazıları gibi kategorilerde; farklı seo çalışmaları yapılabilmektedir. Bu çalışmaların her biri hemen hemen birbiriyle bağlantılı olup, toplu bir çalışma yapılması halinde sitenizin yükseliş grafiğinde büyük bir artış meydana gelecektir. SEO çalışmalarında bilmeniz gereken başka bir nokta ise, SEO yapılması uzun süreler alabilen, yükselişin hemen değil de kademe kademe gerçekleştiği bir işlemdir. Yapılan tüm çalışmaların ardından düzenli aralıklarla (haftalık, aylık ve yıllık) kontrol edilmesi ve raporlanması yapılan çalışmaların tek tek etkisini grafikler halinde görmenize ve yükselişinizin nelere bağlı olup, nelerin gereksiz olduğu konusunda fikir edinmenize yardımcı olur. Uzun vadeli bir iş olan SEO çalışmaları için başarılı çalışma hayatını sürdüren firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

ELMAS AJANS olarak bu çalışmaların yanı sıra sizlere web tasarımı, Google Adwords reklamları, Sosyal medya danışmalığı ve itibar yönetiminin yanı sıra e-ticaret gibi pek çok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz. %100 memnuniyet ilkesiyle birlikte hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki binlerce müşterimize bu hizmetleri sunmaya ve hızlı ve kapsamlı bir teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Firmamız en son teknolojileri kullandığı için programlama ve yazılım konularında da üst düzey çalışmalarını sizlerle paylaşmaya devam eder. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilir ve kaliteli bir şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.