YOUTUBE REKLAMLARI

Türkiye'de internet hızının artması ile birlikte video içerikler eskisinden daha hızlı tüketiliyor. Google'ın YouTube üzerine yaptığı araştırmaya göre kullanıcılar prime time saatlerinde herhangi bir kablo TV şebekesinden daha çok kullanıcıya erişiyor. Tek seferde birden fazla cihaz kullanımıyla dikkat çeken bu kullanıcılara YouTube reklamları aracılığıyla ulaşarak hızlı geri dönüşler sağlayabilirsiniz. Hedef kitlenizle benzersiz bir bağ kurmanıza yardımcı olan video reklamlar ile web sitenize daha çok kullanıcı çeker, marka farkındalığı oluşturur, satışlarınızı artırırsınız. YouTube reklamları aracılığıyla; Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi yaş, cinsiyet, gelir gibi demografik gruplara ayırabilirsiniz. Mevcut kitle kategorileri arasından seçim yaparak belirli konularla ilgilenen kullanıcılara ulaşabilir, hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İletmek istediğiniz mesajı doğru zamanda, doğru kişilere iletebilirsiniz.

 

Sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yapın. Video reklamlar kullanıcı tarafından atlandığında veya videonun %90’lık kısmı izlenmediğinde ücrete tabi tutulmaz. Böylece işletmenize ilgi duymayan hedef kitleye reklamınızı göstererek para kaybetmez, akıllı fiyatlandırma ile tıklama maliyetleriniz minimuma indirirsiniz. Uzman ekibimiz "YouTube Reklamlarını Neden Kullanmalıyım?" sorunuzu yanıtlamaktan ve size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Video reklamlar, hareket halindeki müşterilerinizin akıllı telefonlarına, tabletlerine ve bilgisayarlarına kolayca ulaşabilir. YouTube’daki tüm video görüntülemelerin %25’i mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. YouTube’un ücretsiz Analytics aracıyla reklamlarınızı kimin izlediğini, bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenebilirsiniz.

 

ELMAS AJANS sıra dışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil grafik tasarım trendlerini, sosyal medyaya yönelik kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyor.

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.