E-TİCARET YAZILIMLARI

Özel Tasarım

Tüm E-Ticaret paketlerinde özgün kalın. Hiçbir E-Ticaret altyapısının sunmadığı kadar özelleştirme sunuyoruz. Tüketicilerinize karşı daha fazla güven vermek için benzersiz bir sayfa tasarımına sahip olun!

 

Tam Arama Motoru Optimizasyonu

Mikro datalar, blog, clean url, anahtar kelimeler, sayfa açıklamaları, görsel optimizasyonlar ve yüzlerce alt yapı kuralları. Arama motorları algoritmalarına göre her zaman güncel kalan tam SEO altyapısı sunuyoruz.

 

Dinamik Form Yönetimi

İstediğiniz gibi form bileşenlerini istediğiniz sayfalarda oluşturun, müşteri dönüşlerinizi değerlendirin, ekip içerisinde verilerinizi doğrudan ilgili birimlere aktarın. Feedback almak satış kalitesini artıran en önemli detaylardan biridir.

 

Entegrasyon

Özel yazılımlarınız için entegrasyon modüllerimizi tercih edebilirsiniz. Logo, Mikro, Netsis ve diğer özel yazılımlar için tüm sisteminizi entegre edebiliriz. Muhasebe, stok yönetimini ana yazılımlarınız üzerinde gerçekleştirirken, panelinizden de kontrol edebilirsiniz.

 

Grup Ürün Yönetimi

Mobilya gibi ürün birbirini tamamlayan ve takım olarak satılan ürünlerin sunulması ve müşterileriniz bu ürünleri oluşturan parçalardan belirlediğiniz minimum ve maksimum adetler kadar satın alma işlemini sağlayan modüldür. Esneklik sunar.

 

Doğrudan Ödeme Sistemi

Bayileriniz ve özel müşterileriniz için ürün almaksızın sanal pos entegrasyonları ile ödeme alabilir, aldığınız ödemeleri entegrasyon modülleri ile firmanızda kullanmış olduğunuz muhasebe yazılımlarına aktarabilirsiniz.

 

Kargo Entegrasyonları

Kargo firmalarına ait entegrasyon çözümleri için özel entegrasyon modüllerini kullanabilir, ayrıca sadece paketlerimizi satın alan E-Ticaret müşterilerinin sahip olduğu çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 

Toplu Ürün Güncelleme

Tüm ürünlerdeki KDV, Fiyat, İndirim, Ödeme Koşullarını, Ürün Görsellerini, Satış ve Teslimat koşullarını tek seferde güncelleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.