BILLBOARD, RAKET AFİŞ BASIMI

Afiş, raket, billboarda basılacak işin ve malzemelerin özelliğine göre farklı özellikte baskı sistemleri gerçekleştirilir. Bu baskı sistemlerinin başlıcaları ofset baskı, digital baskı şeklinde sıralanabilir. Sözü geçen bu baskı sistemlerinin üretim aşamaları da farklı özellikte baskı makinaları ve teknikleriyle üretim gerçekleştirmektedir. Özellikle yaz aylarında en hareketli sezonunu yaşayan açık hava reklam uygulamaları, güzel havanın etkisi ile dışarıda olma eğilimi gösteren insanları hedefleyerek başarılı sonuçlar elde ediyor. En sık kullanılan açık hava reklam uygulamalarından biri olan billboardlar ve raketler, markanızın ismini ya da kampanya mesajınızı aynı anda yüzlerce kişiye iletme gücüne sahiptir.

 

Siz de markanız için etkili ve prestijli bir reklam uygulaması yapmak isterseniz baskı atölyemiz sizlere profesyonel çözümler üretebilir. Baskı siparişi vererek markanız için akılcı bir reklam yatırımı yapabilirsiniz.

 

Kayseri'de faaliyet gösteren ELMAS AJANS, sıra dışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyor.

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.