TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Tanıtım filmleri ile müşterilerinize ya da hedef kitlenize, şirketinizi başarılı bir şekilde anlatabilirsiniz. Firmanızın tanıtım etkinlikleriyle kalıcı bir etki yaratması hiç de zor değil. ELMAS AJANS olarak sizin için 3D animasyonlarla hazırlanmış dinamik içerikler geliştiriyoruz. Müşterilerinizle sıradan bir iletişim kurmak yerine, markanızın öyküsünü kurguluyor ve ürün, hizmet tanıtımlarınız için işlevsel video grafikler tasarlıyoruz. Böylece, tanıtım faaliyetlerinizin görsel kurgusunu markanızla özdeşleştiren hamleler yapıyoruz.

 

Dijital iletişiminize farklı bir boyut katan tanıtım filmleri, video çekimleri, motion grafik tasarımlarıyla marka bilinirliğinizi arttırmayı amaçlıyoruz. İnternette yayınlayacağınız çeşitli tanıtım filmleri ile müşterilerinize ya da hedef kitlenize, şirketinizi başarılı bir şekilde anlatabilirsiniz. Marka değerinizi de fazlasıyla artıracak bu süreç için kurumsal web sitenizi tercih edebilirsiniz. Youtube, Facebook ya da Twitter gibi platformlarda yer alan firma hesaplarınızda da tanıtım filmleri ile yüksek oranda etkileşim alabilirsiniz. Tanıtım filmlerini müşterilere ulaştırmanın bir diğer yolu da USB bellek veya CD/DVD basımı ile yapılabilir. Özellikle fuarlarda ve lansmanlarda bu tarz bir yol tercih edilebilir. Fuarlarda kurulacak stantlarınızda ya da mağaza içi tanıtımlarda potansiyel müşteriyi çekmek için de etkili bir tanıtım filmi kullanabilirsiniz. Seminerlerin, toplantıların ya da sunumların öncesinde de şirket hakkında açıklayıcı bilgiler vermek için kaliteli bir tanıtım filmi kullanmanızda yarar var. Özellikle fuar gibi geniş ölçekli organizasyonlarda, müşterilerin edinecekleri ilk izlenimin güçlü olmasını istiyorsanız üst düzey bir kurumsal tanıtım filmine ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

ELMAS AJANS Kayseri prodüksiyon şirketi olarak profesyonel ekibi ve ekipmanları ile yurt içi ve yurt dışında birçok projelerde hizmet vemektedir. Başlıca hizmetlerimiz; tanıtım filmi çekimi, reklam filmi çekimi, fabrika tanıtım filmi çekimi, şirket tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, TV reklam filmi çekimi, sinema reklamı çekimi, eğitim filmi çekimi, kamu spotu çekimi, lansman filmi çekimi, klip çekimi, drone hava çekimi, belgesel çekimi, mimari video çekimi, emlak video çekimi, gayrimenkul video çekimi, otel tanıtım filmi çekimi, okul tanıtım filmi çekimi, profesyonel tanıtım filmi, video prodüksiyon ve montaj.

NELER YAPTIK

Tamlas Grup Carolina

Tanıtım Filmi Çekimi

Denge Bims

Tanıtım Filmi Çekimi

Özyurt Bims

Tanıtım Filmi Çekimi

SO-EP Estetik Merkezi

Tanıtım Filmi Çekimi

Özyurt Yapı Elemanları

Tanıtım Filmi Çekimi

Fişekçioğlu Demir Çelik

Tanıtım Filmi Çekimi

Hacılar Kalıp Metal Sanayii

Tanıtım Filmi Çekimi

Netiş Mermer ve Madencilik

Tanıtım Filmi Çekimi

Çakmak Ev Gereçleri

Tanıtım Filmi Çekimi

Elmop Temizlik Ürünleri

Tanıtım Filmi Çekimi

Miner Madencilik

Tanıtım Filmi Çekimi

Hatso Döner

Tanıtım Filmi Çekimi

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. 3304. Sok.

Garanti Plaza  Kat.7 No.13/39

Kocasinan / KAYSERİ

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.