REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Reklam filmi ürün ya da markanızı tanıtmak, ürün ve marka bilinirliğini arttırmak amacı ile hazırlanmaktadır. Çeşitli mecralarda yayınlamak için hazırlanan reklam filmi, öncelikle televizyon izleyen kitlenin dikkatini çekmenin en etkili yoludur. Artık sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte internette vakit geçiren kitleye de reklam filmleri çekilmektedir. Tercihe göre hazırlanan reklam filmi, TV'de yayınlanması haricinde Youtube, Instagram, fuar gibi ortamlarda da yayınlanması içinde çekimi yapılabilmektedir. Reklam çekimlerinde, sizden aldığımız bilgilerle ürün veya markanızın detaylı çalışmasını yaparak reklam projesinde yer alacak profesyonel ekip ve ekipmanı belirleriz. Reklam filmleri ile müşterilerinize ya da hedef kitlenize, şirketinizi başarılı bir şekilde anlatabilirsiniz. Firmanızın tanıtım etkinlikleriyle kalıcı bir etki yaratması hiç de zor değil.

 

ELMAS AJANS olarak sizin için 3D animasyonlarla hazırlanmış dinamik içerikler geliştiriyoruz. Müşterilerinizle sıradan bir iletişim kurmak yerine, markanızın öyküsünü kurguluyor ve ürün, hizmet tanıtımlarınız için işlevsel video grafikler tasarlıyoruz. Böylece, tanıtım faaliyetlerinizin görsel kurgusunu markanızla özdeşleştiren hamleler yapıyoruz. Dijital iletişiminize farklı bir boyut katan tanıtım filmleri, video çekimleri, motion grafik tasarımlarıyla marka bilinirliğinizi arttırmayı amaçlıyoruz.

 

ELMAS AJANS Kayseri prodüksiyon şirketi olarak profesyonel ekibi ve ekipmanları ile yurt içi ve yurt dışında birçok projelerde hizmet vemektedir. Başlıca hizmetlerimiz; tanıtım filmi çekimi, reklam filmi çekimi, fabrika tanıtım filmi çekimi, şirket tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, TV reklam filmi çekimi, sinema reklamı çekimi, eğitim filmi çekimi, kamu spotu çekimi, lansman filmi çekimi, klip çekimi, drone hava çekimi, belgesel çekimi, mimari video çekimi, emlak video çekimi, gayrimenkul video çekimi, otel tanıtım filmi çekimi, okul tanıtım filmi çekimi, profesyonel tanıtım filmi, video prodüksiyon ve montaj.

NELER YAPTIK

Emek Çelik Kapı

Reklam Filmi Çekimi

Hatso Döner

Reklam Filmi Çekimi

Tamlas Grup Carolina

Tanıtım Filmi Çekimi

Çakmak Ev Gereçleri

Tanıtım Filmi Çekimi

Boldera Mobilya

Reklam Filmi Çekimi

Freya Estetik

Reklam Filmi Çekimi

Özyurt Yapı Elemanları

Tanıtım Filmi Çekimi

Miner Maden

Tanıtım Filmi Çekimi

SO-EP Estetik

Reklam Filmi Çekimi

Biddi Ehki, Konuşulan Türkçe

Reklam Filmi Çekimi

Denge Bims

Tanıtım Filmi Çekimi

Fişekçioğlu Demir Çelik

Tanıtım Filmi Çekimi

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.