KURUMSAL

ELMAS AJANS, 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Aynı çatı altında Grafik Tasarımı, Web Tasarımı, Kurumsal Tanıtım Filmi, Video Prodüksiyon, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Profesyonel Çekim Stüdyosu, Kurumsal Kimlik, Marka Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Medya Planlama hizmetlerini barındırmaktadır. Tasarım ekibi ile markalar için pazarlama stratejileri ve sektörünüze özel pazarlama fikirleri geliştiren, en geniş perspektifli, müşteri odaklı yeni nesil, tam hizmet reklam ajansıdır.

 

Sizden aldığımız brief ve talepleri birleştirerek sizin için benzersiz konseptler hazırlıyor, projelendiriyor ve tüm tanıtım süreçlerini eksiksiz yürütüyoruz. Tüm proje süresince, attığımız her adım, tüm çekim açıları, kurgu teknikleri, animasyon, grafik tasarım seçimleri, renk, doku, çizgiler sizlerin amacı doğrultusunda kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlanmakta, müşterilerinizde bırakmak istediğiniz intiba, amaç ve mesajlar tam isabet yerini bulmasını sağlıyoruz.

 

Yeni projeler geliştirmeyi ve takım oyuncusu olmayı seviyoruz. Kendi performansımızı sürekli ölçüyor, yol üstünde geliştiriyor, enerjimizi, fikirlerimizi, yaratıcılığımızı ve tecrübelerimizi markalarımızın başarısı için bir araya getiriyoruz.

 

 

"Neden sırada ki sizin markanız olmasın!"

 
 

MARKALAR

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.