MENÜ, DAVETİYE BASIMI

Tasarıma biz ne kadar önem vererek, renk tonlarını en güzel şekilde seçerek yapsak da işin üretim kısmı yani basımı en can alıcı noktasıdır. Kullanılan baskı makinelerinin kalitesi ne kadar yüksek ise yapılan iş o denli kaliteli çıkar. Bu konuda bizim sanatımızın tam anlamıyla sonuç vermesini istiyorsanız, baskı konusunda da bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz. Sonuç olarak dışarıda basılan bir baskı maliyet olarak belki bizden daha düşüktür ama iş güzel çıkmadığı vakit size ekstra bir masraf açacaktır. ELMAS AJANS ile çalışmak istediğinizi elde etme ve rahat bir çalışma ortamı garantisi taşır.

 

Matbaa Hizmetlerimiz; Matbaa ve dijital baskı, katalog, broşür, dergi, bülten, el ilanı, kitap, menü, davetiye, tebrik, kartvizit, antet, zarf ve kurumsal kimlik baskı hizmetleri vermekteyiz.

 

Kayseri'de faaliyet gösteren ELMAS AJANS, sıra dışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyor.

 

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. Oymak Cad.

Sümer Hukuk Plaza B Blok

No:10/17 Kocasinan/Kayseri

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.