YÖNLENDİRME, TABELA YAPIMI

Yönlendirme tabelası ortak kullanım alanları bulunan işletmeler için olmazsa olmazdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu tabelalar kurumun bulunduğu alanın içinde ve dışında düzeni sağlamakla birlikte işleyişi de hızlandırmaktadır. Bu tabelalar ne kadar dikkat çekici ve anlaşılabilir tasarlanırsa işleyiş de o kadar sağlıklı olacaktır. Bu tarz tabelalarda kaliteli malzeme kullanımı oldukça önemlidir. Alüminyum, polikarbon veya vinil malzeme kullanılarak tasarlanabilmektedir. Dış mekân için tasarlanan tabelalarda, iç mekana göre daha dayanıklı malzemeler kullanılması uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Özellikle hastanelerde ve çok fazla ortak kullanım alanı bulunan kamu kurumlarında yönlendirme tabelaları bir standart haline gelmiştir. Yönlendirme tabelaları ile daha hızlı, daha düzenli işletmelere sahip olabilirsiniz.

 

Yönlendirme tabelaları markanızı yansıtan şık tasarımları ile işletmelerinizi kurumsallığa taşımaktadır. Kapı isimlikleri, kat birimlerini belirten tabelalar, giriş ve çıkışları gösteren tabelalar genel olarak yönlendirme tabelası kategorisine girmektedir. Kurumsal imaj konusunda azımsanmayacak bir etkisi olan yönlendirme tabelası konusunda hizmet alırken kesinlikle profesyonel ajanslar ile çalışılmalıdır. Malzeme kalitesi, işçilik ve en önemlisi tasarım konusunda hizmet almanızın markanıza etkisi çok büyük olacaktır.

 

ELMAS AJANS sıra dışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, reklama yönelik kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyor.

 

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. 3304. Sok.

Garanti Plaza  Kat.7 No.13/39

Kocasinan / KAYSERİ

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.