TOTEM, PİLON YAPIMI

Totem Tabela; açık alanların, şehirler arası yolların, büyük cadde ve sokakların en çok tercih edilen reklam ürünleri olma özelliği taşımaktadır. Boyutlandırılmaları için herhangi bir yasal zorunluluk olmayan totem tabelalar istenilen her ölçü de imal edilebilmektedir. Pilon totemlere göre yüksekliği ve genişliği kısıtlı alanlarda kullanılan daha küçük modeller olarak adlandırılır.

 

Uygulama ve imalat tekniği sadece üst düzey imalatçıların elinde yapılmalı ve gerek imalatı gerekse montajında her zaman özen gösterilmesi gereken bir üründür. Totem tabela son derece etkili bir reklam yöntemidir. Fakat yöntemin gerçekten başarıya ulaşması için sabitleneceği alan büyük dikkat gerektirmelidir. Ayrıca totem tabelanın montajının yapılacağı direk ya da alan mutlaka beton ile güçlendirilmeli ve bu koşullarda montajı yapılmalıdır. Gösterişin en üst noktası olan totem tabelalar, bir firma için özellikle marka popülerliği anlamı taşımaktadır. Tabelaların özgün tasarımlara ve dış ortam şartlarına uygun kaliteli malzemeye sahip olması gerekmektedir. Totem tabelalar genellikle ışıklı olarak imal edilmektedir. Işıksız modeller de alt yapı olamayan yerlerde yerini almaktadır. Ayrıca rüzgâr dayanımı ve materyal dayanımı gibi teknik konular mutlaka hesaplanarak imalatı yapılmalıdır.

 

Kayseri'de faaliyet gösteren ELMAS AJANS, sıra dışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyor.

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. 3304. Sok.

Garanti Plaza  Kat.7 No.13/39

Kocasinan / KAYSERİ

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.