IŞIKLI, IŞIKSIZ, KUTU HARF YAPIMI

Işıklı ışıksız kutu harfler, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla özellikle mağaza cephelerine monte ettirdikleri estetik reklam ürünleridir. Kutu harf yapılacak yerin projelendirilip işletmenizin ruhuyla bütünleşmesi ve en etkin, yaratıcı çözümlerin sunulması, ciddi bir meslek birikim ve tecrübe gerekmektedir.

 

Kutu harf diye tanımladığımız reklam ürünleri ana hatları ile projenizin durumuna özel olarak ışıklı ya da ışıksız olarak üretilmektedir. Kutu harflerin üretiminde pleksi, alüminyum, paslanmaz çelik ve PVC Foam gibi malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmakla beraber bazı projelerde de ahşap, saç levha, pirinç, bakır, kompakt laminant gibi malzemelerden oluşan üretim de yapılabilmektedir. Projenize ilişkin yapılan ilk adım, ilgili yerde projeye ilişkin etüt çalışmasının yapılmasıdır. Fiziki etüt sonrası, profesyonel grafik ekibimiz tarafından projeyi yaptıracağınız cephenin durumuna, firma konseptinize ve logonuza uygun bir tasarım hazırlanmaktadır. Tasarım sonrası onayınıza istinaden projeniz üretime alınmaktadır.

 

Kayseri'de faaliyet gösteren ELMAS AJANS, sıra dışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyor.

BİZE ULAŞIN

 

info@elmasajans.com

elmasajans.com

 

+90 (532) 207 70 75

+90 (352) 408 82 44

 

Barbaros Mah. 3304. Sok.

Garanti Plaza  Kat.7 No.13/39

Kocasinan / KAYSERİ

 

Created and designed by ELMAS AJANS © Tüm hakları saklıdır 2019.